Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zajęcia grupowe

Propozycje zajęć grupowych na terenie Poradni w roku szkolnym 2022/23:

“Trening Zastępowania Agresji” - 12 treningów po 2 godziny dla uczniów z trudnościami w kontroli złości i gniewu, impulsywnych, opozycyjnych z klas VII i VIII.

"Grupa Ruchu Rozwijającego W. Sherborne"  - dla dzieci z problemami emocjonalnymi i ruchowymi. Przewidywana realizacja: październik- luty grupa młodsza (3-4 latki), marzec-czerwiec grupa starsza (5-6 latki).

Zajęcia psychologiczno-logopedyczne dla jąkających się dzieci w wieku 8-10 lat. Przewidywana realizacja luty-czerwiec 2023 r.

"Odwaga" - dla dzieci w wieku 6-8 lat nieśmiałych/z podejrzeniem mutyzmu. Przewidywana realizacja marzec - maj 2023 r.

"Matematyczne potyczki" - dla dzieci z klasy II z obserwowanymi trudnościami w liczeniu. Przewidywane ok. 10 spotkań.

"Grupa rozwoju osobistego" - dla uczniów kl. VII i VIII z trudnościami adaptacyjnymi. Czas trwania: listopad - czerwiec.

"Jestem spoko" - zajęcia dla uczniów kl. IV-VI ukierunkowane na kształtowanie pozytywnej samooceny i rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych. 10 spotkań.