Aktualności

autyzm.jpg
 
Szanowi Państwo, informujemy, iż w Poradni przymujemy wyłącznie osoby umówione wcześniej telefonicznie lub mailowo.
 
Przed umówieniem wizyty prosimy o zapoznanie się
z procedurami postępowania w czasie pandemii w PPP6.
 
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem

 

W ramach Forum Innowacji zachęcamy do dzielenia się swoimi autorskimi propozycjami, nowatorskimi działaniami, które realizujecie w pracy z dziećmi w ramach nauczania zdalnego. Więcej informacji w zakładce: FORUM INNOWACJI. Zapraszamy!

 

 
 
Zachęcamy także do odwiedzania naszych zakładek EPIDEMIA - przeczytaj! oraz WARTO WIEDZIEĆ, gdzie zamieszczamy m. in. porady i wskazówki dla rodziców oraz propozycje ćwiczeń rozwijających dla dzieci.

 
 
Ze wszystkimi specjalistami możliwy jest kontakt mailowy,
do którego zachęcamy.

 

Bulewicz Katarzyna, dyrektor, logopeda

k.bulewicz@ppp6.elodz.edu.pl

Majchrzak Paweł, wicedyrektor, psycholog

p.majchrzak@ppp6.elodz.edu.pl

Ajzert Joanna, pedagog

j.ajzert@ppp6.elodz.edu.pl

Błażejewska Anita, pedagog

a.blazejewska@ppp6.elodz.edu.pl

Duszeńko-Kędzia Joanna, neurologopeda

j.dkedzia@ppp6.elodz.edu.pl

Gawlik Maja, psycholog

m.gawlik@ppp6.elodz.edu.pl

Jastrzębowska Monika, psycholog

m.jastrzebowska@ppp6.elodz.edu.pl

Jatczak Magdalena, logopeda

m.jatczak@ppp6.elodz.edu.pl

Jesień Justyna, psycholog

j.jesien@ppp6.elodz.edu.pl

Klincewicz-Lebioda Anna, psycholog

a.klebioda@ppp6.elodz.edu.pl

Koprowska Joanna, pedagog

j.koprowska@ppp6.elodz.edu.pl

Kostera – Janiak Monika, psycholog

m.kjaniak@ppp6.elodz.edu.pl

Kotowicz Katarzyna, psycholog

k.kotowicz@ppp6.elodz.edu.pl

Król Ewelina, psycholog

e.krol@ppp6.elodz.edu.pl

Lis Monika, logopeda

m.lis@ppp6.elodz.edu.pl

Miązek Dorota, pedagog

d.miazek@ppp6.elodz.edu.pl

Michalska Joanna, pedagog

j.michalska@ppp6.elodz.edu.pl

Mikołajczyk Agnieszka, neurologopeda

a.mikolajczyk@ppp6.elodz.edu.pl

Pavlovska Izabela, psycholog

i.pavlovska@ppp6.elodz.edu.pl

Piątkowska Dorota, pedagog

d.piatkowska@ppp6.elodz.edu.pl

Piekarska – Kruś Monika, psycholog

m.pkrus@ppp6.elodz.edu.pl

Pietrzykowska Anna, psycholog

a.pietrzykowska@ppp6.elodz.edu.pl

Pintara Marlena, pedagog

m.pintara@ppp6.elodz.edu.pl

Skupińska-Majchrzak Monika, psycholog

m.skmajchrzak@ppp6.elodz.edu.pl

Szyburska Kinga, psycholog

k.szyburska@ppp6.elodz.edu.pl

Twardowska Monika, pedagog

m.twardowska@ppp6.elodz.edu.pl

Włodzimierska Aleksandra, psycholog

a.wlodzimierska@ppp6.elodz.edu.pl

Wojtas Renata, psycholog

r.wojtas@ppp6.elodz.edu.pl

Wołejko – Marat Agnieszka, psycholog

a.wolejko@ppp6.elodz.edu.pl

 

W przypadku, gdy nie wiecie Państwo, kto jest opiekunem danej placówki prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z sekretariatem poradni: kontakt@ppp6.elodz.edu.pl

 


BEZPŁATNE TELEFONY WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO:

 

DLA DZIECI:

42 71 55 738 – poniedziałek –piątek 8.00-19.00 - Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi szpital im. Babińskiego. Istnieje również możliwość umówienia tą drogą konsultacji lekarskich

116 111 – całodobowo - Bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

800 12 12 12 – poniedziałek – piątek 8.15-16.00 - Bezpłatny Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

 

DLA DOROSŁYCH:

42 71 55 737 - poniedziałek – piątek 8.00-19.00 - Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi szpital im. Babińskiego. Istnieje również możliwość umówienia tą drogą konsultacji lekarskich

800-70-22-22 – całodobowo - Centrum Wsparcia Dla Osób W Stanie Kryzysu Psychicznego. Więcej informacji o dyżurach znajduje się na stronie: www.liniawsparcia.pl

116 123 – poniedziałek – niedziela 14.00-22.00 - Bezpłatny Kryzysowy Telefon Zaufania dla Dorosłych.

800 100 102 – całodobowo - Infolinia Wsparcia Psychologicznego

888 960 980, 888 900 980 – poniedziałek – niedziela 10.00-18.00 – psychologiczna pomoc telefoniczna Fundacji Vis Salutis

739 903 452, 739 903 453 - poniedziałek - piątek 12.00-17.00 - Łódzki Telefon Życzliwości dla osób starszych

22 635 09 54 - poniedziałki, środy i czwartki 17.00-20.00 - telefon zaufania dla osób starszych

800 108 108 – poniedziałek – piątek 14.00-20.00 - bezpłatny telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich (będących w żałobie) Fundacji Nagle Sami

Psychologowie dla społeczeństwa - wsparcie telefoniczne i online. Lista specjalistów wraz z danymi do kontaktu dostępna jest na stronie:
www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl/kontakt

Wsparcie psychologiczne dla kadry medycznej na czas pandemii – lista psychoterapeutów i telefony kontaktowe na stronie: www.csk.umed.pl