Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Forum Innowacji

Forum Innowacji jest formą dzielenia się wiedzą i umiejętnościami w ramach sieci współpracy i samokształcenia przeznaczoną dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych w Łodzi. Celem FORUM INNOWACJI jest rozpowszechnianie innowacyjnych metod pracy dydaktycznej i terapeutycznej łódzkich nauczycieli. Wspólnie z Państwem tworzymy miejsce, w którym nauczyciele placówek edukacyjnych mogą podzielić się swoim warsztatem i metodami pracy, zaprezentować ciekawe, nowe, a co najważniejsze sprawdzone w praktyce propozycje. Spotkania odbywają się raz w miesiącu regularnie od 2015 roku, czyli już 7 lat w naszej Poradni.

Osoby chętne do podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem lub propozycjami tematów prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres: foruminnowacji@ppp6.elodz.edu.pl  (wzór formularza). Z autorami propozycji będziemy się kontaktować.

Zgłoszenia uczestników do udziału w spotkaniach prosimy wysyłać drogą mailową lub zgłaszać telefonicznie do 7-go dnia przed planowanym spotkaniem. Liczba miejsc ograniczona.

Cele Forum Innowacji

  • Stworzenie miejsca – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 w Łodzi ul. Rzgowska 25, w którym przedstawiciele placówek edukacyjnych mogą się spotykać i realizować cele służące poprawie efektów pracy z dziećmi z łódzkich placówek edukacyjnych.
  • Poznawanie potrzeb i oczekiwań placówek edukacyjnych.
  • Mapowanie obszarów innowacji pedagogicznych w łódzkich placówkach oświatowych.
  • Tworzenie i rozwijanie sieci współpracy pracowników oświaty.
  • Wymiana innowacyjnych doświadczeń i praktyk pedagogicznych oraz psychologicznych.
  • Bieżące dzielenie się refleksjami dotyczącymi praktyk i warsztatu pracy nauczyciela.
  • Wizyty w placówkach edukacyjnych umożliwiające poznanie warsztatów pracy łódzkich nauczycieli.